Kampionati Botëror fillon me 24 tetor në Beograd, Kosova ende nuk e ka zyrtarizuar listën

Boksi

Kampionati Botëror fillon me 24 tetor në Beograd, Kosova ende nuk e ka zyrtarizuar listën

Nga: K.G. Më: 13 tetor 2021 Në ora: 16:01
Kampionati Botëror fillon me 24 tetor në Beograd, Kosova ende nuk e ka zyrtarizuar listën

Dashamirët e boksit me kureshtje e presin listën e boksierëve të Kombëtares së Kosovës, që do të paraqiten në Kampionatin Botëror për senior, që fillon me 24 tetor në Beograd. 

Shumë shtete e kanë publikuar listën që do të paraqiten, ndërsa Kosova ende nuk e ka zyrtarizuar listën.

Pritet së shpejti selektori Besim Brahimi të publikojë listën e boksierëve.

Dashamirëve të shkathtësive bujare iu intereson me sa boksierë do të paraqitet Kosova në ngjarjen më të madhe. Lista ende nuk është publikuar!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat