Edhe Haxhi Krasniqi bëhet me vilë të re

Boksi

Edhe Haxhi Krasniqi bëhet me vilë të re

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 18:35
Edhe Haxhi Krasniqi bëhet me vilë të re

Boksieri shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi i është bashkuar artistëve të tjerë.

Kjo pasi edhe ky i fundit është përfolur se ka bërë një investim të madh duke blerë një shtëpi në Makresh të Epërm në Novobërdë.

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një Postimi në Instagram.

Image

Në atë vend luksoz,  kanë blerë vila të ndryshme  edhe moderatori Shpëtim Desku, reperët Ledri Vula e Capital T, këngëtari Blero Muharremi etj.

Krasniqi ndërkaq po vazhdon të jetë një nga yjet shqiptarë që po korrë suksese të mëdha në profesionin e tij prej boksieri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat