Alban Bërmeta godet: Para një muaj i gjuajtën me shqelma, tani i lëpihen

Boksi

Alban Bërmeta godet: Para një muaj i gjuajtën me shqelma, tani i lëpihen

Nga: K.Goca Më: 2 nëntor 2021 Në ora: 22:20
Alban Bërmeta godet: Para një muaj  i gjuajtën me shqelma, tani i lëpihen

Alban Bërmeta humb durimin, godet për boksierin Alban Beqiri, i cili po shkëlqen në Kampionatin Botëror në Beograd dhe e ka siguruar medaljen e bronztë.

Reprezentuesi i Shqipërisë është në gjysmëfinale.

Bërmeta, boksier, ka shkruar se para një e muaj e hodhën me shqelm e tani i lëpihen.  

“Po pra, po para një muaj i gjuajtën me shkelma, tani i lëpihen”, shkruan Bërmeta në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat