Një rrugë në Novobërdë pagëzohet me emrin e Robin Krasniqit

Boksi

Një rrugë në Novobërdë pagëzohet me emrin e Robin Krasniqit

Më: 15 nëntor 2021 Në ora: 12:57
Krasniqi tha se ky është një nder i madh për të.

Një rrugë në Novobërdë është pagëzuar me emrin e boksierit të njohur Robin Krasniqi.

Lajmi u bë i ditur nga vet boksieri.

Krasniqi tha se ky është një nder i madh për të.

“Një nder i madh për mua andaj dua të i falënderoj përzemërsisht të gjithë iniciatorët e kësaj pune dhe ve5anërisht dy themeluesit kryesor të kësaj lagje Labinot Rexhen dhe Bekim Hallaqin”.

Postimi i tij:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat