Kuota të habitshme nga bastet për Florian Markun

Boksi

Kuota të habitshme nga bastet për Florian Markun

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 14:35
Kuota të habitshme nga bastet për Florian Markun

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Florian Marku do të rikthehet sonte në ring.Marku do të përballet sonte me francezin Jorick Luisetto në Londër.

Gjegjësisht, boksieri nga Lushnja sonte do të ndeshet me Luisetton në “SSE Arena”.

Një nga Kompanit më të mëdha të Basteve – ‘Bet365’, e sheh si favoritë absolut Markun, ku edhe kuota duket ‘qesharake’.1.02  që të triumfoj kundër Jorick Luisetto.

Kurse, ‘Betway’, poashtu e vlerëson Markun si favoritë, ku edhe i është vendosur kuota 1.03.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat