Gashi triumfon

Boksi

Gashi triumfon

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 22:11
Gashi triumfon

Boksieri Senad Gashi ka shënuar fitore në kategorinë e re, bridger.

Gashi trimfon ndaj Jairo Joauin Diaz me pikë (59:55, 59:55, 59:55).

Gashi me këtë fitore ka ngjitur vende të tjera në renditje.

Është një fitore e madhe, sidomos në kategorinë bridger të krijuar enkas nga WBC.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat