Tyson tregon kur e nokautoi një pastrues

Boksi

Tyson tregon kur e nokautoi një pastrues

Më: 25 dhjetor 2021 Në ora: 22:36
Tyson tregon kur e nokautoi një pastrues

Tyson tregon kur e nokautoi një pastrues për shkak të një pëllumbi.

Tyson ka pasur dashuri për pëllumbat që kur ishte fëmijë dhe gjatë karrierës, ai e gjeti veten duke rrahur një pastrues për shkak të një pëllumbi.

Një pastrues futi në koshin e tij pëllumbin e preferuar te Tyson, i cili sapo kishte ngordhur.

Tyson doli me nxitim dhe e goditi me një të djathtë të fuqishme e cila e rrëzoi përtokë njeriun.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat