Florian Marku uron Vitin e Ri me foton e ëmbël, ka një premtim për shqiptarët

Boksi

Florian Marku uron Vitin e Ri me foton e ëmbël, ka një premtim për shqiptarët

Më: 1 janar 2022 Në ora: 08:33
Florian Marku me familje

Boksieri Florian Marku ka zgjedhur një foto të ëmbël të familjes së tij për të uruar Vitin e Ri, 2022.

Në këtë foto Marku shihet me bashkëshorten e tij dhe foshnjën e tyre.

Marku ka bërë edhe një premtim për 2022 duke thënë se do jetë tepër i rëndësishëm për karrierën si boksier.

"2021 ka qen bekim per mua Zoti me solli nje mrekulli ne familie,djalin tim.Kush ka femije Zoti ja rujt kush nuk ka dhe deshiron Zoti I dhuroft. 2022 qoft nje vit sa me i mbar per ju shendet e e lumturi ju uroj , ju premtoj qe ky vit do jet me i rendesishmi per karrieren time", ka shkruar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat