Një burrë ndeshet me një grua, në ring futet edhe miku i saj, ndodhi e papritura...

Boksi

Një burrë ndeshet me një grua, në ring futet edhe miku i saj, ndodhi e papritura...

Më: 15 janar 2022 Në ora: 11:20
Një burrë ndeshet me një grua, në ring futet edhe miku i saj, ndodhi e papritura...

Në Rusi është krijuar një ndeshje që nuk është parë kurrë më parë. Epic Fighting ka nxjerrë në skenë një duel të çuditshëm mes një burrë dhe një gruaje.

Bëhet fjalë për aktorin e filmave për të rritur, Alexander Pistoletov dhe Sascha Mamaha.

Alexander nuk u kursye aspak me mënyrën sesi kishte zgjedhur që të përlesh,ej në kafaz dhe kur ndeshja ishte afër fundit, u përpoq që ta mbyste kundërshtaren e tij.

Menjëherë ka hyrë në ring edhe një mik i vajzës i cili është përpjekur të godas Alexander, por pa mundur që t’ia arrijë qëllimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat