Lajm i hidhur për Haxhi Krasniqin

Boksi

Lajm i hidhur për Haxhi Krasniqin

Nga: K.G. Më: 15 janar 2022 Në ora: 18:14
Lajm i hidhur për Haxhi Krasniqin

Lajm i hidhur për boksierin e mirënjohur, Haxhi Krasniqi. Ai ka konfirmuar përmes profilit të tij në facebook, se sot ka ndërruar jetë daja i tij. 

“Ma kpute shpirtin o Daja jam.

U bëfsh banor i xhenetit Daja jem. 

Te Zotit jem dhe tek ai do të kthehemi… 

Veprat tua, mirësitë tua, dhe dashurin që na dhe nuk do të vdes kurrë…

Te kujtoj gjithmonë me mall Daja jem”, njofton Krasniqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat