McGregor e etiketon gabimisht presidentin e Shqipërisë

Boksi

McGregor e etiketon gabimisht presidentin e Shqipërisë

Më: 15 maj 2022 Në ora: 10:24
McGregor

Në një postim të Conor McGregor, të bërë më datë 3 maj të këtij viti është bërë “tag” gabimisht presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

McGregor publikoi një foto me shtatë persona tjerë, teksa te njëri prej tyre e etiketoi gabimisht presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën.

“Drekë me ekipin” shkroi irlandezi në përshkrimin e fotografisë.

Image
Postimi i McGregor

Ndryshe, McGregor njihet si person që është mjaft aktiv në rrjete sociale, teksa në Instagram poston vazhdimisht.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat