Një e papritur pritet në Federatën e Boksit të Kosovës 

Boksi

Një e papritur pritet në Federatën e Boksit të Kosovës 

Nga: K. Goca Më: 15 qershor 2022 Në ora: 13:05
Një e papritur pritet në Federatën e Boksit të Kosovës 

Boksierja Donjeta Sadiku nuk merr pjesë në Lojërat Mesdhetare, kjo u konfirmua nga Komiteti Olimpik i Kosovës.

Edhe një e papritur tjetër pritet në Federatën e Boksit të Kosovës.

Një dorëheqje pritet dhe së shpejti do të publikojmë emrin!  

Edhe një zyrtar veç ka dhënë dorëheqje, vetëm pritet të largohet dhe të zyrtarizohet emri!

Federata e Boksit e Kosovë po përballet me të papritura në ditët e fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat