Skandal, rrihen në pishinë!

Boksi

Skandal, rrihen në pishinë!

Nga: K. G. Më: 15 qershor 2022 Në ora: 19:23
Skandal, rrihen në pishinë!

Një ditë relaksuese në pishinë është u kthye në një përballje boksi.

Në Teksas, në një pishinë publike, dy të moshuar matën forcën e tyre, madje kishin një “gjyqtar”.

E vetmja gjë që dihet është se sherri ka ndodhur në Teksas dhe e gjitha ka qenë pasojë e konsumimit të tepërt të alkoolit.

“Luftëtari” i ulur në një moment i bërtiti kundërshtarit...

Në një moment është shfaqur një “gjyqtar” i cili ka tentuar t’i ndajë kur kanë rënë përtokë.

Përleshja ka zgjatur rreth një minutë dhe nuk dihet se si ka përfunduar përllogaritja pas ndërprerjes së regjistrimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat