Fury: Futem në ring vetëm për 500 milionë funte

Boksi

Fury: Futem në ring vetëm për 500 milionë funte

Më: 16 qershor 2022 Në ora: 14:24
Fury: Futem në ring vetëm për 500 milionë funte

Tyson Fury mund të rikthehet në ring. Boksieri i njohur njoftoi pensionimin, por mund t’i prishet mendja nëse i ofrojnë 500 milionë funtwe për t’u ndeshur me Olekandr Usyk ose Anthony Joshua.

Fury ka deklaruar: “Kam dëgjuar se kërkoja 200 mln paund, por nuk më tundon ajo shifër.

Nëse duan të kthehem, duhen 500 milionë funte.

Usyk dhe Joshua nuk janë sfidë për mua.

Nuk do ta shikoja ndeshjen e tyre edhe po të luhej poshtë dritares time. Për 500 milionë paund, do të pranoja të ndeshesha me ta”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat