Faton Xhakli: Ja pse me pëlqen gazeta “Bota sot”

Boksi

Faton Xhakli: Ja pse me pëlqen gazeta “Bota sot”

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 17:39
Faton Xhakli: Ja pse me pëlqen gazeta “Bota sot”

Faton Xhakli, selektor i kombëtares së Kosovës në boks (femrat), thotë se më ëndje e lexon gazetën kombëtare “Bota sot” për faktin se ka lajme të shpejta dhe me burime shumë të sakta.

Xhakli tha se e pëlqen gazetën për shkak se kritikon kur e meriton kritikën por edhe të përkrah kur e meriton.

“Uroj 28 vjetorin e gazetës “Bota sot. Më thënë të drejtën, unë vetëm këtë gazetë e përcjelli më së shumti dhe me pëlqen, se kemi kritika dhe përkrahje kur punojmë drejt, por më së shumti i pëlqej kritikat. 

Është një gazet me burimet  me të sakta edhe jashtë sportit, nuk interferoheni nga portalet tjera, jepni informacion të qartë dhe të sigurt”, shprehet Xhakli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat