Agim Tahiraj: Gazeta ‘Bota sot’ është për lëvdatë e më e mira 

Boksi

Agim Tahiraj: Gazeta ‘Bota sot’ është për lëvdatë e më e mira 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 17:42
Agim Tahiraj: Gazeta ‘Bota sot’ është për lëvdatë e më e mira 

Agim Tahiraj, kryetar i Shoqatës së Gjyqtarëve të Boksit të Kosovës, shprehet me superlativ për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Tahriraj tha se ‘Bota sot’ gjithmonë i ka dhënë prioritet sportit vendorë, talenteve, sportistëve e legjendave po ashtu edhe diasporës e sportit ndërkombëtar.  

“Redaksia e sportit ‘Bota sot’ vërtet është për lëvdatë e më e mira, bën shkrime të mirëfillta, të paanshme e profesionale dhe i ka kushtuar rëndësi sportit vendor e po ashtu kohës së pavarësimit të sportit tonë pra sportit të Kosovës të viteve të 90-ta.

Ju ka kushtuar rëndësi legjendave të sportit, andaj suksese në vazhdimësi me respekt nga unë. uroj 27 vjetorin e gazetës dhe qindra vite të suksesshme.

Po ashtu duke ju falënderuar gazetarit Kemajl Goca, qytetarët kanë njohur e mësuar shumë emra sportiv të Kosovës e mbarë kombit tonë shqiptarë”, uron Tahiraj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat