Fatmir Hoxha: "Bota sot” është informimi më i shpejtë e i drejtë i ngjarjeve sportive 

Boksi

Fatmir Hoxha: "Bota sot” është informimi më i shpejtë e i drejtë i ngjarjeve sportive 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 12:24
Fatmir Hoxha

Gjyqtari i mirënjohur i boksit, Fatmri Hoxha, tha se “Bota sot” është gazetë frymëzuese për sportistët në përgjithësi.

Hoxha shprehet se “Bota sot” raporton shpejt, saktë dhe me profesionalizëm.

“Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”.  

Vërtetë ‘Bota sot” është  informimi më i shpejtë e i drejtë i ngjarjeve sportive, uroj shume e shume vite për “Bota sot””, uron Hoxha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat