Aziz Salihu: Urime gazeta “Bota sot”, jeni më të mirët dhe ju dua me zemër 

Boksi

Aziz Salihu: Urime gazeta “Bota sot”, jeni më të mirët dhe ju dua me zemër 

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 15:17
Aziz Salihu

Sportisti i shekullit, Aziz Salihu, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, shprehet se është lexues i rregullisht i gazetës “Bota sot” dhe është pjesë e pandashme e saj.

“Urime gazeta “Bota sot”, jeni më të mirët dhe ju dua me zemër.  Jeni të mrekullueshëm.

Gjithmonë e shkruani atë që e shihni në realitet dhe nuk iu frikësoheni askujt, sportin e paraqitni për bukuri dhe me një shpejtësi të jashtëzakonshme.

Jeni si oksigjen për mu. Gjithmonë në përkrahjen e legjendave, që lanë gjurmë në vitet e ndryshme.

Gazetë që ma kënaq shpirtin, nuk i harron emrat e mëdhenj, që knë bërë bum në ish Jugosllavi dhe në garat evropiane e botërore. ‘

Zizi’ ju do pamasë! Uroj gjithmonë të jeni kështu, me kritika e me lavde kur e meritojmë. Jeni zëri ynë. Ju lumtë”, uron Salihu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat