Demolli nderohet me mirënjohje dhe maskotën e Lojërave Mesdhetare

Boksi

Demolli nderohet me mirënjohje dhe maskotën e Lojërave Mesdhetare

Nga: K. G. Më: 5 korrik 2022 Në ora: 15:20
Demolli e Haliti

Latif Demolli, gjyqtar ndërkombëtar mi boksit, ndihet ballëlart, nderohet me mirënjohje dhe maskotë.

Demolli shprehet se është privilegj kur nderohesh në këtë mënyrë.  

“Sekretari i KOK-ut Besim Aliti na nderoi me medalje, mirënjohje dhe maskotën e Lojërave Mesdhetare - Oran 2022 në Algjeri”, ka shkruar Demolli në profilin e tij në facebook.

Demolli ka referuar në meçet finale u vlerësua me notë shumë të mirë nga organizatorët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat