Nokaut spektakolar, kundërshtari pa vetëdije 

Boksi

Nokaut spektakolar, kundërshtari pa vetëdije 

Nga: K. Goca Më: 14 gusht 2022 Në ora: 12:16
Nokaut spektakolar

Një nokaut spektakolar është parë në garën “Taf en Af”.

Luftëtari MMA Desmond Monabat godet fuqishëm dhe e hodhi në nokaut kundërshtarin e tij David Lureir. 

Në një moment, amerikani u hodh u hodh lart dhe e goditi me gju Lureiron drejt e në mjekër.

Luftëtarit fatkeq nuk mund të merrte frymë, mjekët vrapuan menjëherë në tetëkëndësh për ta ndihmuar.

Fatmirësisht nuk pati pasoja të rënda. Për një moment mbeti pa vetëdije.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat