Joshua për Usyk: Nuk më intereson se sa i mirë është ai

Boksi

Joshua për Usyk: Nuk më intereson se sa i mirë është ai

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 00:47
Joshua dhe Usyk

Anthony Joshua ka folur para meçit ndaj Oleksandr Usyk.

Të shtunën Joshua dhe Usyk do të përballen me njëri-tjetrin.

Përpara atij meçi ka folur boksieri anglez, duke thënë se pavarësisht sa i mirë është ukrainasi, ai do ta kalojë të gjitha pengesat.

“Nuk më intereson se sa i mirë është ai – shpirti im konkurrues do të kapërcej të gjitha pengesat”, tha Joshua për ‘Sky Sports Box’.

Meçi mes Anthony Joshua dhe Oleksandr Usyk do të zhvillohet në Arabinë Saudite, më 20 gusht.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat