Ukë Smajli fitues i trofeut “Adem Jashari”

Boksi

Ukë Smajli fitues i trofeut “Adem Jashari”

Më: 6 nëntor 2022 Në ora: 18:19
Ukë Smajli dhe Latif Demolli

Boksieri Ukë Smajli është fitues i turneut “Adem Jashari”, që u mbajt për dy ditë rresht në Prishtinë.

Smajli ka shkëlqyer duke fituar trofeun e çmueshëm.   

“Trofeu boksieri më i mirë i turneut ndërkombëtar ‘Adem Jashari 2022’ Ukë Smajli që përfaqësoi Zvicrën”, ka bërë të ditur Latif Demolli, sekretar i përgjithshëm i Federatës së Boksit të Kosovës.

Turneu ka qenë interesant dhe morën pjesë disa shtete.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat