Haxhi Krasniqi befason 

Boksi

Haxhi Krasniqi befason 

Nga: K. G. Më: 5 janar 2023 Në ora: 20:07
Haxhi Krasniqi dhe Marigona Krasniqi

Boksieri i mirënjohur Haxhi Krasniqi, ka postuar një foto sa një mijë fjalë.

Kampioni Meçi i botës në versionin WBA, në kategorinë gjysmë të rëndë dhe në versionin IBO në vitin 2020, shihet në foto me partneren e tij, Marigona Krasniqi dhe një fëmijë në krah.

Nuk ka ndonjë mesazh në foto, por është treguesi më i mirë se sa të lumtur janë.

Mbetet të shihet se cilat janë planet e Krasniqit në vitin 2023.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat