Nipi i Luan Krasniqit gjunjëzon hungarezin

Boksi

Nipi i Luan Krasniqit gjunjëzon hungarezin

Nga: K. G. Më: 5 mars 2023 Në ora: 16:35
Pamje nga meçi

Boksieri Ardian Krasniqi ka treguar klasin e tij në ring, duke i shkaktuar humbje hungarezit Achilles Szabo.

Në një atmosferë të bukur në palestrën Tubingen të Gjermanisë, Krasniqi ka shënuar fitore të madhe.

Legjenda e boksit botëror, Luan Krasniqi, uron nipin e tij për këtë fitore të madhe. 

“Mbrëmë ishte fitorja e katërt e nipit tim Ardianit.

Urime dhe vazhdo kështu.

Jam i sigurt, e ardhmja i përket Ardianit”, ka shkruar Luan Krasniqi në profilin e tij në facebook.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat