Bëhen matjet, sa peshon Arnold Gjergjaj dhe kundërshtari i tij?

Boksi

Bëhen matjet, sa peshon Arnold Gjergjaj dhe kundërshtari i tij?

Nga: K. G. Më: 24 mars 2023 Në ora: 22:16
Arnold Gjergjaj e Dominic Vial  

Boksieri Arnold Gjergjaj është gati për sfidën e madhe në boksin profesionist.

Ai do të përballet me Diminik Vial.

Matjet zyrtare përfunduan me sukses, ndërsa Gjergjaj nesër shpreson në fitore.

Arnold Gjergjaj peshon 109 kg e Dominic Vial 135 kg. 

Menaxheri i boksit, Avdyl Salihu, beson e shpreson se Gjergjaj do të tregojë klasin e tij në ring ndaj kundërshtarit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat