JLo, e thjesht dhe e bukur - Bota Sot
JLo, e thjesht dhe e bukur

Bota e Yjeve

JLo, e thjesht dhe e bukur

Më: 21 mars 2019 Në ora: 06:45
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka treguar këmbët e saj seksi pas një sesioni stërvitjesh në NYC…përderisa ishte krah të fejuarit të saj Alex Rodriguez

Ajo sapo është bërë ambasadore e brendit të kompanisë australiane për syze të kompanisë “Quay”.

Kurse pak orë pas një fotosesioni profesional, Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez janë parë të thjesht por në vende të ndryshme në New York.

Image

Jennifer (49), ishte në palestër për stërvitje, përderisa Alex ishte në rrugën e tij për të shkuar në zyrë bashkë me asistentin e saj.

Jennifer ka pasur të veshur një xhaketë me masë më të madhe me ngjyrë të zezë dhe të bardh dhe xhinse Guess me ngjyrë të kaltër dhe të bardh.

Nëna e dy fëmijëve duket e thjesht në këtë dalje por pa dyshim tepër e bukur dhe në formë pavarësisht moshës së saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...