Kompania e Kim Kardashian zbulon aksidentalisht masën e saj, ndërsa ajo modelonte bikini nga koleksioni i saj “SKIMS”

Bota e Yjeve

Kompania e Kim Kardashian zbulon aksidentalisht masën e saj, ndërsa ajo modelonte bikini nga koleksioni i saj “SKIMS”

Më: 19 prill 2024 Në ora: 20:24
Kim Kardashian

Kompania e Kim Kardashian “SKIMS” ndau imazhe të reja të enjten nga linja e saj SWIM verë 2024.

Fotografia më e mirë ishte e ish-gruas së Kanye West me një bikini dypjesëshe me dizajn gjarpri me rripa, të cilat e shfaqnin sa më shumë barkun e saj të tonifikuar.

Titulli tjetër zbuloi aksidentalisht se çfarë madhësie mban bukuroshja dhe rezulton se është një XS, shkruan DailyMail.

Image
Kim Kardashian

“@KimKardashian vesh bikini “SKIMS” madhësia XS, në “Snake Print”, shpjegoi mbishkrimi i SKIMS.

Në të kaluarën, Kim nuk ka folur shumë për madhësinë ose peshën e saj, megjithëse mendohet të jetë 116 kilogramë.

Image
Kim Kardashian

Imazhet janë realizuar nga fotografi britanik Nick Knight. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat