Karlie Kloss mahnit në një fustan të kuq, teksa merr pjesë në një event të modës

Bota e Yjeve

Karlie Kloss mahnit në një fustan të kuq, teksa merr pjesë në një event të modës

Më: 19 prill 2024 Në ora: 20:22
Karlie Kloss

Modelja dhe ikona e modës Karlie Kloss mahniti të enjten, teksa doli për të marrë pjesë në një event të modës Carolina Herrera të mbushur me yje në New York.

Mbretëresha e pasarelës, 31 vjeçe, e kapi mollën e madhe teksa rrëshqiti në një fustan të kuq të guximshëm midaxi.

Ansambli mahnitës shfaqi figurën e hollë të Karlie dhe mburrej me një dizajn jakë jakë, një siluetë të montuar dhe një fund të ndezur, shkruan DailyMail.

Image
Karlie Kloss

Ajo shtoi centimetra në kornizën e saj me një palë taka të kuqe dhe mbante sendet e saj personale me një tufë të kuqe.

Bukuroshja shkëlqeu teksa doli nga makina e saj dhe u fut në eventin ekskluziv.

Image
Karlie Kloss

Kjo vjen pasi Karlie ishte një vizion i stilit teksa doli me bashkëshortin e saj Joshua Kushner, 38 vjeç, të mërkurën. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat