Rita Ora shkëlqen me dukjen glamuroze në eventin e lansimit të markës së saj të re për flokë

Bota e Yjeve

Rita Ora shkëlqen me dukjen glamuroze në eventin e lansimit të markës së saj të re për flokë

Më: 19 prill 2024 Në ora: 09:12
Rita Ora

Rita Ora, 33 vjeçe, bëri të pamundurën për të tërhequr vëmendjen ndërsa ajo dhe themeluesja e “Vida Glow”, Anna, bënë paraqitjen e tyre në eventin e madh të lansimit të brendit të tyre më të ri në barin “Kiln Rooftop” të Hotelit Ace.

Rita dukej jashtëzakonisht glamuroze në një fustan të zi me një çarje anësore, të cilin e kombinoi me një palë takë të zeza të mprehta.

Ajo mbante gjërat e domosdoshme në një çantë të vogël dhe për aksesorë, vendosi një palë unaza të trasha ari, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Këngëtarja e hitit “For You” eci për dore me Annën ndërsa festonin partneritetin e ri të biznesit të tyre së bashku me një mori miqsh të tyre të famshëm.

Për natën e madhe, Anna shkëlqeu e veshur me një palë xhinse të zeza me një bluzë të shkurtër saten, të cilat i kombinoi me një palë taka.

Ajo la që veshja e saj të merrte gjithë vëmendjen, ndërsa ecte me guxim përkrah Ritës, ku dyshja buzëqeshnin përpara aparatit fotografik përpara se të hynin brenda për eventin e lançimit.

Image
Rita Ora

Dyshja u mbështet nga një varg miqsh të tyre të famshëm në lansimin e “Typebea”, përfshirë burrin e Ritës, Taika Waititi dhe shoqen e ngushtë Pip Edwards.

Regjisori nga Zelanda e Re Taika, 48 vjeç, kishte veshur një bluzë të bardhë dhe pantallona krem, të cilat i stiloi me një kardigan me vija të kuqe dhe krem.

Image
Rita Ora

Taika kishte mbathur një palë atlete të bardha dhe për aksesorë, kishte vendosur një zinxhir në qafë për të mbështetur gruan e tij në natën e madhe.

Ndërkohë, bashkë-themeluesja e ‘P.E Nation’, Pip, 43 vjeçe, tregoi ndjenjën e saj të sofistikuar të stilit në një jelek me vija të zeza dhe pantallona që duken si lëkurë e patentës.

Ajo i dha vetes disa centimetra shtesë me një palë takë të zeza të mprehta dhe mbajti gjërat e domosdoshme në një çantë kryqëzimi të zezë me një zinxhir të artë.

Gjithashtu në listën e mysafirëve për festën epike ishin motrat sipërmarrëse të Booby Tape, Bianca dhe Bridgett Roccisano.

Rita ka kaluar kohë në Australi për të lansuar linjën e saj të re të kujdesit për flokët “Typebea” në partneritet me Annën. Marka thuhet se ndihmon në kthimin e dëmit nga përdorimi i tepërt i ngrohjes dhe stilimit, probleme me të cilat edhe vetë Rita është përballur gjatë viteve si yll pop.

Rita ka diskutuar hapur për humbjen e tërësishme të flokëve që ajo pësoi gjatë viteve të 20-ta pasi “i dogji të gjitha” me dëmtim nga ngjyrat.

“Nuk kisha vërtet flokë në të 20-at e mia sepse i dogja të gjitha me dëmtim nga ngjyra dhe gjëra të tilla”, ajo i tha Daily Telegraph. “Kjo ishte vërtet një marrëveshje e madhe sepse unë do të përshkruaja shikimin, unë ndryshoja gjithmonë shikimin tim – flokë të shkurtër, flokë të purpurt, flokë të kaltër, çfarëdo lloj flokësh. Çfarëdo që është epoka, unë jam në të – dhe nuk i interesonte për flokët e mi derisa të gjitha u zhdukën”, tha Ora.

Bashkëthemeluesja e saj Anna gjithashtu vuajti nga humbja e flokëve gjatë të 20-ta për shkak të problemeve shëndetësore dhe të dyja i kanë filluar një mision të ri mbrojtës për flokët me markën e tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat