Shtatzëna Hilary Duff shfaqet me vajzat e saj Banks dhe Mae, pasi burri Matthew Koma iu nënshtrua një intervenimi

Bota e Yjeve

Shtatzëna Hilary Duff shfaqet me vajzat e saj Banks dhe Mae, pasi burri Matthew Koma iu nënshtrua një intervenimi

Më: 20 prill 2024 Në ora: 23:28
Hilary Duff

Shtatzëna Hilary Duff shijoi një dalje me dy vajzat e saj Banks Violet dhe Mae James, në Los Angeles të premten.

Ylli i “Lizzie McGuire”, 36 vjeçe, u pa duke u kapur për dore me të vegjlit e saj teksa dilnin nga dyqani i bizhuterive dhe aksesorëve “Claires” në qendrën tregtare Sherman Oaks.

Ylli njoftoi se ajo ishte në pritje të fëmijës së saj të tretë me muzikantin Matthew, gjithashtu 36 vjeç, dhe fëmijën e saj të katërt në përgjithësi në dhjetor, shkruan DailyMail.

Image
Hilary Duff

Ajo gjithashtu është bashkëprindër e djalit Luca, 12 vjeç, me ish-bashkëshortin Mike Comrie.

Për argëtimin e blerjeve, Hilary kishte një elegancë të lehtë në një bluzë të zezë të shoqëruar me pantallona të ngjashme, ndërsa Banks kishte veshur një veshje si balerina dhe Mae ishte po aq e lezetshme në një fustan me lule.

Image
Hilary Duff

Kjo vjen pasi bashkëshorti i Hilary, Matthew Koma, zbuloi se ai kishte kryer një vazektomi përpara ardhjes së fëmijës së tyre të tretë së bashku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat