Leonardo DiCaprio e fotografon të dashuren e tij - Bota Sot
Leonardo DiCaprio e fotografon të dashuren e tij

Bota e Yjeve

Leonardo DiCaprio e fotografon të dashuren e tij

Nga: Bota sot Më: 20 maj 2019 Në ora: 09:27
Leonardo DiCaprio

Ata janë së bashku për rreth një vit, por kanë qenë në gjendje ta mbajnë lidhjen e tyre larg syrit të popullit.

Dhe Leonardo DiCaprio mundohej të kapte fotografinë e përsosur të së dashurës së tij, Camila Morrone, gjatë paraqitjes së tyre të dielën në Kanë.

Aktorja fituese e cmimit Oskar dëshmoj fotot e të dashurit të tij, më vonë kur i shfaqi në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...