Kristina habit ndjekësit me koment dhe…foto - Bota Sot
Kristina habit ndjekësit me koment dhe…foto

Bota e Yjeve

Kristina habit ndjekësit me koment dhe…foto

Më: 11 mars 2018 Në ora: 07:16
Kristina Mendonca

Tërheq herë pas herë vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me fotot provokuese që poston, por herën e fundit që e bëri ishte për një arsye krejt tjetër.

Modelja australiane, Kristina Mendonca “la me gojë hapur” 440 mijë ndjekësit e saj në Instagram me përshkrimin që i bëri një videoje të postuar aty.

“Kur bie dera dhe kujton se kush është! Pastaj sheh që është babai!”, shkruante ajo. Fansat iu kundërvunë duke i thënë se përshkrimi ishte pakuptim.

20-vjeçarja ka fituar famën falë rrjeteve sociale. Nisi të postonte foto të linjave të saj që në vitin 2012 dhe fitoi një kontratë me agjencitë Viviens dhe Two Managments.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test