Rrallë kush mund t’i rezistojë bukurisë së Jojo Babie - Bota Sot
Rrallë kush mund t’i rezistojë bukurisë së Jojo Babie

Bota e Yjeve

Rrallë kush mund t’i rezistojë bukurisë së Jojo Babie

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 00:07
Jojo Babie

Jojo Babie shquhet për linjat e trupit të saj.

Bukuroshja bjonde ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku padyshim duket seksi dhe në formë.

Ajo ka pozuar në plazh, teksa ka bërë me dije se po shijon rrezet e bukura të diellit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...