Fitoi garën dhe shtypi gruan

Çiklizëm

Fitoi garën dhe shtypi gruan

Më: 7 qershor 2022 Në ora: 11:40
Fitoi garën dhe shtypi gruan

Fitoi garën dhe shtypi gruan, ngjarje e pabesueshme me çiklistin në Kolumbi!

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur për çiklistin Luis Karlo Çia, i cili triumfoi në një garë të zhvilluar në Kolumbi.

Vendasi pas triumfit në këtë garë, filloi të festonte duke i dhënë biçikletës pa përdorur duart, gjë që nuk shkoi ashtu siç ai e priste.

Përpara Çias kishte dalë përpara dhe bashkëshortja e tij, Klaudia Ronkakio, e cila po e fotografonte.

Në atë moment, çiklisti kolumbian humbi kontrollin dhe përplasi bashkëshorten e tij, duke e lënë atë pa ndjenja për disa minuta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat