Njihuni me Këmbimin Valutor, 07 mars 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 07 mars 2021

Më: 7 mars 2021 Në ora: 07:19
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, euros dhe paundit. Ndërkohë shënoi rënie franga zviceriane. 

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                        Blihet 103.1          Shitet 103.8

Euro:                           Blihet 123.2          Shitet 123.7

Paundi Britanik :       Blihet 142.4          Shitet 143.2

Franga Zviceriane:    Blihet 110.6          Shitet 112

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat