Njihuni me Këmbimin Valutor, 03 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 03 prill 2021

Më: 3 prill 2021 Në ora: 07:39
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Dollari dhe Frangës Zvicerane.

Ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje.


Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 104.1                   Shitet 104.9

Euro:                                    Blihet 122.7                   Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 143.5                Shitet 144.7

Franga Zviceriane:               Blihet 110.2                   Shitet 111.3

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat