Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Maj 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 09 Maj 2021

Më: 9 maj 2021 Në ora: 07:18
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit.

Ndërkohë Franga Zvicerane, Euroja dhe Paundi Britanik dhe ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 100.9                     Shitet 101.8

Euro:                                    Blihet 122.7                     Shitet 123.2

Paundi Britanik :                  Blihet 140.7                     Shitet 141.7

Franga Zviceriane:               Blihet 111.4                     Shitet 112.2

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat