Shqyrtohet raporti i projektligjit të tregtisë së naftës

Ekonomi

Shqyrtohet raporti i projektligjit të tregtisë së naftës

Më: 12 nëntor 2021 Në ora: 06:56
Ilustrim

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti sot mban mbledhje.

Rendi i ditës:                                                      

1.    Miratimi i rendit të ditës;
2.    Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e datës 9.11.2021;
3.    Shqyrtimi i raportit me amendamente për Projektligjin nr.08/L-018 për tregtinë me produkte të naftës dhe karburante të ripërtërishme;
4.    Të ndryshme.

Vendi: N204
Koha: 10:00

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat