“Kominsky Method” bën bashkë Michael Douglas e Kathleen Turner - Bota Sot
“Kominsky Method” bën bashkë Michael Douglas e Kathleen Turner

Filma

“Kominsky Method” bën bashkë Michael Douglas e Kathleen Turner

Më: 16 mars 2019 Në ora: 06:25
Michael Douglas dhe Kathleen Turner

Ishin një ndër çiftet më të famshme të ekranit në vitet ’80, në filma si “Romancing the Stone” dhe “The War of the Roses”.

Tani, Michael Douglas e Kathleen Turner do të punojnë sërish bashkë në komedinë e “Netflix”, “The Kominsky Method”.

“Variety” shkroi se fillimisht për rolin ishte menduar Jacqueline Bisset, por ndryshuan mendje prej origjinës franceze.

Në “The Kominsky Method”, Michael Douglas e Alan Arkin janë dy miq që përballojnë pashmangshmërinë e kalimit të viteve në zemër të Los Anxhelosit, një qytet që i jep përparësi rinisë dhe bukurisë.

Kathleen Turner do të interpretojë Ruth Bederman, ish-gruan e Sandy (Michael Douglas) dhe mamanë e Mindy (Sarah Baker).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...