Zbulohet se kur do të publikohet “Annabelle: Chapter 3” - Bota Sot
Zbulohet se kur do të publikohet “Annabelle: Chapter 3”

Filma

Zbulohet se kur do të publikohet “Annabelle: Chapter 3”

Më: 18 mars 2019 Në ora: 17:41
“Annabelle: Chapter 3”

Filmi do të publikohet më 28 qershor Është publikuar paralajmërimi i pjesës së tretë të filmit horror, “Annabelle”.

Përmes këtij paralajmërimi është zbuluar se filmi do të mbajë emrin “Annabelle Comes Home”.

Kukulla e pushtuar nga shpirtrat e ligë sillet në shtëpi nga dy hulumtuesit, Ed dhe Lorriane Warren. “Annabelle comes home” pritet të dal në kinematë botërore më 28 qershor. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...