Pritja përfundon, publikohet traileri i filmit “Joker” - Bota Sot
Pritja përfundon, publikohet traileri i filmit “Joker”

Filma

Pritja përfundon, publikohet traileri i filmit “Joker”

Më: 4 prill 2019 Në ora: 06:11
Pamje nga video

Pritja ka përfunduar! Publikohet traileri i parë i filmit të ri “Joker”, që do ta ketë premierën më 4 tetor.

Ky projekt do të tregojë historinë e origjinës të Joker, por e filtruar ndërmjet vështrimit të Arthur Fleck, komik i dështuar i interpretuar nga Joaquin Phoenix.

Me afrimin e datës së publikimit, parashikuar për në 4 tetor, nisin të zbulohen dhe karakteristika të filmit dedikuar Joker-it, me protagonist kryesor Joaquin Phoenix.

Harrojeni versionin e filmit të animuar, të lexoni për personazhin, apo mundësinë për të qenë një “cinecomic” si ato që janë shfaqur deri tani. E konfirmon Marc Maron, interpretuesi i Ted Marco.

Gjatë një interviste për “NME”, Maron tha: “Është më shumë historia e origjinës së tij dhe studimi i një personazhi me shqetësime mendore që shndërrohet në Joker. Është një film intim dhe i gjallë, që lëviz në një drejtim tepër specifik. Do të jetë interesante ajo që do të shihet”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...