Will Smith sjell pamje të reja nga prapaskenat e xhirimeve të “Bad Boys” - Bota Sot
Will Smith sjell pamje të reja nga prapaskenat e xhirimeve të “Bad Boys”

Filma

Will Smith sjell pamje të reja nga prapaskenat e xhirimeve të “Bad Boys”

Më: 19 prill 2019 Në ora: 16:20
“Bad Boys”

Muaj më parë, Will Smith ka konfirmuar që së shpejti publikohet pjesa e tretë e "Bad Boys".

Will Smith së fundi përmes rrjeteve sociale ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në Instagram.

Këto fotografi, ai ndau nga skenat e xhirimit të pjesës së tretë të filmave shumë të dashur për publikun “Bad Boys”.

Përveç këtij projekti, Will Smith është shumë aktiv edhe në disa projekte të tjera filmike.

Kujtojmë që këtë vitin e kaluar, aktori këndoi këngën zyrtare të Kampionatit Botëror bashkë me Era Istrefin dhe Nicky Jam.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...