Tessa Thompson konfirmon nisjen e punës për “Thor 4” - Bota Sot
Tessa Thompson konfirmon nisjen e punës për “Thor 4”

Filma

Tessa Thompson konfirmon nisjen e punës për “Thor 4”

Më: 20 prill 2019 Në ora: 06:12
Tessa Thompson

“Thor 4” raportohet se ka nisur punën dhe regjisor është i njëjti i “Thor: Ragnarok”, Taika Waititi. Lajmin e bëri të ditur interpretuesja e Valkyrie, aktorja Tessa Thompson gjatë një interviste të fundit.

“Di që ka nisur puna për filmin e radhës ‘Thor’ dhe se regjisor do të jetë përsëri Taika Waititi. Nuk mund të them dot më shumë”, deklaroi Thompson.

Më parë, Chris Hemsworth kishte deklaruar se kishte dëshirë që të interpretonte përsëri Zotin e Rrufesë dhe “Marvel” njoftoi se po punon për një film të ri në Australi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...