Gjendet i vdekur aktori i njohur - Bota Sot
Gjendet i vdekur aktori i njohur

Filma

Gjendet i vdekur aktori i njohur

Më: 11 maj 2019 Në ora: 19:03
Pua Magasiva

Njëri prej aktorëve që luaji në “Power Rangers Ninja Storm”, u gjet i vdekur në Zelandë të Re.

Policia u thirr në Wellington, sot herët në mëngjes dhe gjeti Pua Magasiva të vdekur. Ai ishte 38 vjeçar.

Një polic tha të shtunën se nuk kishte rrethana të dyshimta rreth vdekjes së tij.

Në Zelandën e Re, ai ishte i njohur për shumë role.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...