Aktori i famshëm largohet nga skena e filmit - Bota Sot
Aktori i famshëm largohet nga skena e filmit

Filma

Aktori i famshëm largohet nga skena e filmit

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 15:38
Chris Hemsworth

Chris Hemsworth (35) vendosi të tërhiqet nga bota aktive e filmit për një kohë të gjatë, duke tronditur kështu tifozët e tij në mbarë botën.

Arsyeja për tërheqjen është dëshira e tij për t'u kushtuar më shumë ndaj gruas së tij, aktores Elsa Pataki (42) dhe fëmijëve.

"Këtë vit unë ndoshta nuk do të xhiroj asgjë. Thjesht, dua të jem në shtëpi me fëmijët. Tani të gjithë janë në një moshë shumë të rëndësishme. Ata janë ende të vegjël, por janë më të vetëdijshëm se sa më herët kur mungoja unë, "tha aktori.

Ai zbuloi se planifikon të kalojë më shumë kohë në Bayron Bee, ku jeton në një vilë luksoze me vlerë 7.2 milionë dollarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...