Wonder Women 1984/ Kuriozitet për filmin e pritshëm - Bota Sot
Wonder Women 1984/ Kuriozitet për filmin e pritshëm

Filma

Wonder Women 1984/ Kuriozitet për filmin e pritshëm

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 08:01
Wonder Women 1984

“Wonder Woman 1984” do të dalë nëpër kinema pas një viti, ekzaktësisht më 5 qershor 2020, por fansat janë në pritje që tani.

Për të ndezur akoma më shumë kuriozitetin e tyre ka menduar Gal Gadot, protagonistja e filmit, dhe regjisorja Pati Jenkins, që kanë ndarë në rrjetet sociale posterin e parë të filmit.

Në imazhe, shfaqet heroina e veshur me një kostum të artë, që kujton armaturën Golden Eagle, që gruaja e mrekullive përdor për betejat e saj.

Filmi i ri Wonder Woman, që nuk do të jetë një vazhdim por një histori më vete, do të jetë i vendosur në mesin e luftës së ftohtë.

Diana Prince duhet të luftojë kundër bashkimit sovjetik përveçse edhe kundër një armikeje të re, Cheetah, interpretuar nga Kristen Wiig.

Në kastin e filmit është edhe Kris Pine, në rolin e Steve Trevor, Natasha Rothwell në një rol detajet e të cilit nuk duhen ende, dhe Pedro Pascal.

Filmi mban firmën e regjisores Patty Jenkins, Geoff Johns dhe David Callaham.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...