Vdes aktori që luajti James Bondin - Bota Sot
Vdes aktori që luajti James Bondin

Filma

Vdes aktori që luajti James Bondin

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 14:33
Foto ilustrim

Ish-aktori i James Bond, Bryan Marshall, ka vdekur në moshën 81 vjeçare, ka konfirmuar agjenti i tij.

Marshall njihet më së miri për rolin e tij në Commander Talbot bashkë me Roger Moore në filmin e Bond, ‘The Spy Who Loved Me’.

Ai u lind në Battersea, Londër, dhe filloi karrierën e tij më 1960.

Ai u paraqit edhe në Neighbours dhe Home and Away – dhe mbajti një emision kriminalistik më 1989. Në ‘In The Spy Who Loved Me’, ai luajti rolin e një kapiteni të marinës, anija e së cilit u kap në fillim të filmit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...