Andrew Garfield po rikthehet në rolin e Spider-Man? - Bota Sot
Andrew Garfield po rikthehet në rolin e Spider-Man?

Filma

Andrew Garfield po rikthehet në rolin e Spider-Man?

Më: 7 mars 2020 Në ora: 14:10
Andrew Garfield

Në projekti e tij të rradhës ai po punon me Lin-Manuel Miranda për Tick, Tick … Boom, i përshtatur nga një muzikal autobiografik nga Jonathan Larson nga Rent of Fame.

Andrew Garfield pati një ditë të ngarkuar, pasi u fut në karakter ndërsa filmonte në Central Park në New York të enjten.

Aktori, 36 vjeç, mund të shihej duke filmuar skena dramatike në vendndodhjen ikonike, teksa vraponte me shpejtësi para një ekuipazhi kamerash.

Duke vrapuar me një vështrim të vendosur në fytyrën e tij, Andrew u pa më vonë i veshur me një shprehje stoike ndërsa shëtiste nëpër park gjatë një pauze. 

Në muzikal, roli kryesor Jon përballet me një krizë personale pasi konsideron të dilte nga biznesi i shfaqjes dhe të kalonte një jetë të qëndrueshme.

Kasti i filmit të Lin-Manuel – përfshin Vanessa Hudgens, Robin De Jesus dhe Alexandra Shipp .

Ndërsa sipas disa raportimeve, Andrew Garfield mund të rikthehet si Spider-Man në filmin e ardhshëm Into The Spiderverse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat