Kristen Stewart në rolin e princeshë Dianës

Filma

Kristen Stewart në rolin e princeshë Dianës

Më: 19 qershor 2020 Në ora: 10:38
Princeshë Diana Kristen Stewart

Regjisori i famshëm Pablo Larrain është duke punuar për realizimin e një filmi të ri që ka në qendër jetën e princeshë Dianës.

Ngjarja do të fuksohet në momentin kur princesha vendos se martesa mes saj dhe Charles nuk po funksiononte më dhe ajo do të portretizohet nga aktorja amerikane Kristen Stewart.

Ky lajm duket se nuk është pritur mirë nga publiku të cilët janë shprehur se kjo është një perzgjedhje e dobët nga krijuesit e filmit.

Stewart është kritikuar herë pas herë për aktrimin e saj të dobët dhe pjesëmarrjen në prodhime të dobëta kinematografike që e kanë penalizuar jo pak herë në karrierën e saj.

Megjithatë mbetet ende për tu parë si do ta luajë ajo rolin e princeshës ikonike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat