Foxx dhe Parris do të jenë pjesë e filmit të ri fantastiko-shkencor të Netflixit

Filma

Foxx dhe Parris do të jenë pjesë e filmit të ri fantastiko-shkencor të Netflixit

Më: 6 shtator 2020 Në ora: 22:15
Foxx dhe Parris

Jamie Foxx dhe Teyonah Parris i janë bashkuar kastit të filmit të ri fantastiko-shkencor të Netflixit.

Shkrimtari i Creed II, Juel Taylor ka vendosur të bëjë debutimin e tij si regjisor me filmin, sipas Deadline, i faturuar si një “misteri i butë” ku tre individë (Foxx, Parris dhe John Boyega) hetojnë ngjarje të frikshme mes një komploti qeveritar.

Skenari është shkruar nga Tont Rettenmaier bashkë me Taylor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat